My všichni

kteří svojí prací žijeme

Stratég a vizionář

Jakub Dlouhý. V naší práci je to jako ve sportu. Vítězí nápady, efektivita a nadšení. Jakub se tím v Concept One řídí už 14 let.

Ambasador
Sportující otec

Saša Kliment. Miluje sport, hudbu a svoje děti. Pracoval jako DJ v radiu, vedl komunikaci fotbalové Slavie a olympijského týmu na třech OH.

Sportovní univerzál

Michal Kramer. Když zrovna neřídí projekty na stadionu a jinde, běhá, jezdí na horském kole cross-country a v zimě lyžuje, nejradši se svou rodinou. Umí přijít věcem rychle na kloub, i díky tomu dohlíží v C1 na všechny projekty.

Hokejový bojovník

Martin Ton. Někdejší hokejista, co má rád cestování, sebevzdělávání a fotografii. Smysl pro detail se mu hodí při vedení projektů.

Studující atletka a televizní sportovec

Kristýna Loudová. Studentka a bývalá atletka, která se věnuje snad všem sportům na všech sportovních kanálech.

Staromilec v moderním světě

Lenka Gallo. Běžkyně na dlouhé tratě si zakládá na svém papírovém diáři, miluje Chaplinova Kida a sní o stáří v Toskánsku.

Strategický inovátor

Peter Tarbajovský. Fascinuje ho lidská tvořivost. Rád vymýšlí a nachází nová řešení. Díky rozhledu v komunikaci odhadne, co dává smysl.

Ferda mravenec, práce všeho druhu

Šárka Zezulová. Krotitelka páry, rekreační sportovkyně, o to větší fanynka u obrazovky. V oblibě má díky svým moravským kořenům jídlo i (ostřejší) pití a hojně obojím zásobuje C1.

Tvůrce designu a fotek

Honza Vítek. Bleskurychlý a tvůrčí pracant, co nám pomáhá vše učinit více oku lahodící. Navíc ho baví i fotit.

Běžecký guru

Petra Heřman. Běžecká vodička a sportovkyně všeho druhu. Pochutná si na červeném vínu, hořké čokoládě nebo filtrované kávě. Své projekty si náležitě hýčká.

Student fotbalista

Daniel Palma. Studující fotbalista a fanoušek Manchester United. Kdyby si měl vybrat mezi jídelnou v Gastru a Zdravým stravováním, volí za bé.

Veterán

Jan Šesták. Sportovec už spíš duší než tělem. Jako fanoušek viděl 102 utkání fotbalové repre, ale když je potřeba, zaskočí i v bráně.