My všichni

kteří svojí prací žijeme

Stratég a vizionář

Jakub Dlouhý. V naší práci je to jako ve sportu. Vítězí nápady, efektivita a nadšení. Jakub se tím v Concept One řídí už 14 let.

Sportovní univerzál

Michal Kramer. Když zrovna neřídí projekty na stadionu a jinde, běhá, jezdí na horském kole cross-country a v zimě lyžuje, nejradši se svou rodinou. Umí přijít věcem rychle na kloub, i díky tomu dohlíží v C1 na všechny projekty.

Hokejový bojovník

Martin Ton. Někdejší hokejista, co má rád cestování, sebevzdělávání a fotografii. Smysl pro detail se mu hodí při vedení projektů.

Staromilec v moderním světě

Lenka Gallo. Běžkyně na dlouhé tratě si zakládá na svém papírovém diáři, miluje Chaplinova Kida a sní o stáří v Toskánsku.

Strategický inovátor

Peter Tarbajovský. Fascinuje ho lidská tvořivost. Rád vymýšlí a nachází nová řešení. Díky rozhledu v komunikaci odhadne, co dává smysl.

Ferda mravenec, práce všeho druhu

Šárka Zezulová. Krotitelka páry, rekreační sportovkyně, o to větší fanynka u obrazovky. V oblibě má díky svým moravským kořenům jídlo i (ostřejší) pití a hojně obojím zásobuje C1.

Běžecký guru

Petra Heřman. Běžecká vodička a sportovkyně všeho druhu. Pochutná si na červeném vínu, hořké čokoládě nebo filtrované kávě. Své projekty si náležitě hýčká.

Veterán

Jan Šesták. Sportovec už spíš duší než tělem. Jako fanoušek viděl 102 utkání fotbalové repre, ale když je potřeba, zaskočí i v bráně.