Řešení s nápadem

Od konceptu až k realizaci projektu umíme s jedinečným nápadem chytře spojit značku s jejími fanoušky.

1. Konzultace

Společně s vámi se zamyslíme nad tím, jak mezi značkou a fanoušky či zákazníky vytvořit opravdové pouto. Jsme pestrý a sehraný tým, který se opírá o dlouholeté zkušenosti v různých odvětvích. Na základě vašich potřeb dokážeme přemýšlet v souvislostech a připravit kampaň s nápadem a na míru pro vás.

2. Sponzoring

Lidé mohou fandit vaší značce stejně jako oblíbenému sportovci. Sponzoring je ideální možností, jak svoji značku prosadit ve světě sportu, hudby nebo zábavy. Doporučíme vám, jak můžete ze sponzoringu získat pro svou firmu to nejlepší. Postaráme se o audit dané příležitosti, aktivaci i každodenní exekutivu.

3. Kreativní nápady

Na začátku každého úspěšného projektu stojí dobrý nápad. Náš zapálený tým a ambasadoři mají roky zkušeností a stále přicházejí s kreativními myšlenkami, které dokáží udělat z každé kampaně originál. Pomůžeme vám vytvořit a otestovat chytré způsoby, jak upevnit pouto mezi fanoušky a brandem.

4. PR

Vytváříme trvalé vztahy značek s médii. Nabízíme témata, díky kterým se brand stává přirozenou součástí redakčního prostoru. Skvěle se orientujeme ve sportovním PR. V dalších oblastech spolupracujeme s PLEON Impact, zkušenými jednotlivci i bývalými novináři.

5. Branded content

Vaše značka bude vidět. Nezáleží na tom, jestli jde o fotku, video, článek nebo redakční obsah. Brandujeme obsah tak, aby ho fanoušci přijímali s láskou – v rozhlase, televizi, v online prostředí, novinách i na POS materiálech.

6. Digital a sociální média

Emoci ve sportu a zábavě převedeme do jedniček a nul. Rozumíme sociálním sítím a umíme komunikovat i s generací Z. Ve spolupráci s digitálními konzultanty z Detonate a Brandz Friendz najdeme on-line řešení pro vaši značku, které funguje.

7. Ambasadoři

Fanouškům se dostanete do srdcí jen tehdy, pokud jim rozumíte. Právě kvůli tomu spolupracujeme s ambasadory, kteří skvěle znají komunity ve světě sportu, hudby nebo zábavy. Vytvářejí s námi aktivační koncepty tak, aby byly publiku blízké a aby mezi fanoušky a značkou vzniklo silné pouto.

8. Eventy

Přesvědčíme vás o tom, že cokoli na světě může být event. Naše nápadité řešení bude pro fanoušky znamenat nezapomenutelný zážitek. Každou událost dokážeme promyslet do posledního detailu díky vlastním dlouholetým zkušenostem a spolupráci s agenturou Mr. Jones.

Chcete s námi spolupracovat?
Kontaktujte nás