My všichni

kteří svojí prací žijeme

Jakub Dlouhý

V naší práci je to jako ve sportu. Vítězí nápady, efektivita a nadšení. Jakub se tím v Concept One řídí už 14 let.

Michal Kramer

Když zrovna neřídí projekty na stadionu a jinde, běhá, jezdí na horském kole cross-country a v zimě lyžuje, nejradši se svou rodinou. Umí přijít věcem rychle na kloub, i díky tomu dohlíží v C1 na všechny projekty.

Jakub Víšek

Je buď na kole, nebo v jednom kole. V C1 šlape do pedálů cyklistických aktivit spojených s projektem We Love Cycling.

Míša Košková

Půlka jejího sportovního srdce patří běhu a půlka hokeji (hokejistům). Hodlá se postavit každé výzvě!

Simona Fischmeisterová

Simona miluje tanec a hokej. Tanci se věnuje aktivně, hokeji pracovně! V C1 je kapitánem hokejového týmu, který se stará o dobré skóre klientů Bohemia Chips a Radegast.

Tamara Kučerová

Má ráda design a vše co souvisí s jednoduchostí a elegantní krásou. Zkušeně táhne před sebou klienty C1 a dohlíží na A/V produkci v rámci celé agentury. Miluje výzvy a hledání cest k jejich překonání. Má tah na branku a nerada v životě prohrává.

Jana Gajdziková

Krotitelka páry, fanynka, a o to větší sportovkyně. Díky ní v C1 vše šlape jak má.

Jan Šesták

Sportovec už spíš duší než tělem. Jako fanoušek viděl 102 utkání fotbalové repre, ale když je potřeba, zaskočí i v bráně.

Peter Tarbajovský

Fascinuje ho lidská tvořivost. Rád vymýšlí a nachází nová řešení. Díky rozhledu v komunikaci odhadne, co dává smysl.

Pavla Svatošová

Hygge kreativka. Textařka a idea maker v jednom. Inspiraci pro tvůrčí práci hledá všude kolem sebe. Miluje zahradu a procházky lesem.

David Vichr

Evenťák 24/7. Nenápadný muž v pozadí, který nechybí na žádné akci. Největší satisfakcí je, když vše klapne tak, jak má. Ve volném čase si rád zahraje fotbal, tenis nebo relaxuje při běhu a jízdě na kole. Po práci i sportu zpravidla den zakončí na dobrém pivu.

Daniel Weiss

Jakmile nasadí florbalovou masku, jdou jeho emoce ven. Ve florbale to je jako v práci, buď komunikuje s obranou, nebo s klienty.

Markéta Pospíšilová

Srdcem i hlavou jde Markéta do každé výzvy ať už v grafice nebo na prkně a rychle dojede až do cíle.

Julie Geislerová

Má ráda kreativní tvorbu, kde může vidět reálný hmatatelný výstup. Věnuje se hodně malbě a restaurování starožitného nábytku.